Сонник «Хробаки»

Асирійський сонник

Якщо людина уві сні їсть черв'яків - він доб'ється великого успіху, його чекає тріумф і великі почесті.

Дощовіщастя в справах, пов'язаних із сільським життям.

Раптова смерть;

Повзають по траві - злоба друзів.

Раптова смерть;

Повзуть по траві - злоба друзів.

Легковажність принесе тобі неприємності.

Бачити в їжі - мати злого ворога вбивати - уникнеш неприємності.

Хто побачить у сні земляних хробаків, тому вони віщують ворогів, бажаючих зазіхнути на добробут сплячого і пошкодити йому.

Вказують на невловиму, глибоко приховану негативність. Зазвичай символізують негативність зовні слухняного, залежного, люблячого і доброго чоловіка. У деяких випадках цей образ оголює "червиві позицію" як слабо виражену матрицю негативності, яка, проте, здатна активізувати більшу частину потенціалу жіночої психіки, але завжди з негативним результатом. Ця "червиві позиція" - свого роду стартер, що запускає в дію жіночу негативність.

Бачити у сні черв'яків - означає, що Ви будете засмучені низькими інтригами безчесних людей.

Якщо молода жінка бачить у сні, що вони повзають по ній, - сон говорить про те, що її устремління і надії завжди будуть пов'язані з чимось матеріальним.

Якщо ж вона вбиває або скидає їх - то і наяву вона зможе позбавитися від летаргічного занурення у світ матеріальних і майнових інтересів і буде прагнути жити в світі духовних і моральних цінностей. Використовувати черв'яків у сні як приманку для рибного лову - передвіщає, що, завдяки своїй винахідливості, Ви зумієте отримати вигоди з помилок своїх ворогів. Іноді сон про черв'яках спонукає зайнятися своїм здоров'ям.

Бачити — низькі інтриги;

Для дівчини — по Вам повзають черв'яки - Ви будете шукати матеріальну вигоду;

Для дівчини — відчайдушно змахувати їх з себе - Ви знайдете в собі сили позбутися від меркантильних інтересів і пізнає духовні радості;

Копати хробаків для риболовлі - Ви зумієте спритно використовувати помилки своїх конкурентів.

Іноді черв'яки уві сні вказують на необхідність зайнятися своїм здоров'ям.

Також Див. Риба.

Бачити у сні черв'яків означає, що Вас підстерігають інтриги корисливих знайомих.

Для молодої жінки сон, у якому по ній повзають черв'яки, означає, що вона прагне досягти лише матеріального добробуту.

Якщо ж вона скидає їх з себе або вбиває, то її розчарує матеріальна сторона життя і всю енергію вона зосередить на досягненні моральних і духовних цінностей.

Ловити рибу на хробаків означає, що Вам доведеться напружити всі зусилля, проявити кмітливість і винахідливість, щоб підступи Ваших ворогів не заподіяли Вам вагомого шкоди.

 
Відноситься до тем: