Сонник «Хрестик»

Сонник від А до Я

Побачений у сні хрест - знак надійного захисту від загрожують вам нещасть, в які вас можуть втягнути недруги. Нести в руках хрест - означає, що у вас з'являться сприятливі умови для реалізації своїх можливостей і здібностей.

Бачити хрест у руках іншої людини - передвіщає доброзичливе і прихильне ставлення до вас людей, від яких багато в чому залежать ваш успіх і щастя.

Молитися, стоячи на колінах перед хрестом - наяву розкаєтесь у власних помилках. Цілувати уві сні хрест - означає, що нещастя, яке вас спіткає, не зломить ваш дух. Натільний хрестик - знак одужання для хворого, допомоги для потрапили в біду і взаємності у коханні.

Бачити у сні хрест у вигляді ордена, яким когось нагороджують - означає, що в реальному житті незабаром отримаєте радісну звістку здалеку.

Бачити хрест на куполі храму - віщує щастя в домі. Могильний хрест, побачений у сні - говорить про те, що у важкій ситуації вам допоможуть знайти вихід з безнадійного становища вірні друзі.

Осяяти себе або когось хресним знаменням - до сумної події.

Бачити хресний хід - до смерті когось із близьких родичів. Приймати уві сні хрещення або хрестити дітей - наяву отримаєте цінну посилку чи бандероль з річчю, яку давно замовляли і чекали.

Сон, в якому ви бачите своїх хрещеників - нагадує про необхідність підтримувати старі зв'язки, бо вони ще можуть знадобитися в майбутньому.

Якщо уві сні вам є ваші хресні батько або мати - значить, отримаєте надбавку до зарплати або великий виграш у лотерею, що круто змінить все ваше подальше життя.

 
Відноситься до тем: