Тлумачення сну «Хрест»

Сонник Азара

Печаль, засмучення.

Доля, частка.

Великийзупинка перед звершенням. Необхідно набратися сил і енергії. Натільний - небезпека! Ви збираєтеся зробити тяжкий гріх.

Залізний — надійна опіка хрест при дорозі - радісна звістка прикрашений квітами - щастя в домі обгороджений - вийдеш зі скрутного становища закритий - трапиться смерть в родині бачити на кому-небудь - печаль стояти перед ним на колінах - каяття і печаль.

Щастя, удача, тріумф.

Символізує біль з регресивною установкою.

Побачити в сні хрест - це попередження про наближення нещастя, в яке Вас залучать навколишні. Поцілувати уві сні хрест - пророкує, що нещастя Ви приймете з належною стійкістю.

Для молодої жінки бачити, що вона тримає в руках хрест, пророкує, що вона буде дотримуватися скромність і доброзичливість у поведінці, ніж завоює любов інших і викличе прихильність долі.

Якщо Вам сниться людина з хрестом у руках, то знайте, що цей сон спонукує Вас до благодійності, турботі про інших.

Бачити хрестпопередження про наближення нещастя, в яке Вас залучать оточуючі;

Поцілувати хрестнещастя Ви приймете з належною стійкістю;

Для молодої жінки - тримати в руках хрест - Ви будете дотримуватися скромність і доброзичливість у поведінці, ніж завоюєте любов інших і викличете прихильність долі;

Бачити людину з хрестом у руках - цей сон спонукує Вас до благодійності, турботі про інших.

Хрестсимвол порятунку, випробувань, надії.

Побачити в сні хрест - значить, вам очікують тривалі і важкі випробування.

Побачити в сні церковне розп'яття - ваші непристойні вчинки послужать причиною ваших душевних страждань.

Якщо уві сні ви стискаєте в руці хрест, то ви обираєте не найлегший, але гідний життєвий шлях. Сон, в якому ви побачили орла, який несе в своїх пазурах хрест, означає агресію могутньої імперії.

Бачити у сні хрест, окреслений колом, - знак біди, під загрозою вся планета і людство.

Якщо уві сні ви наділи на шию хрест - приготуйтеся до того, що хтось із ближніх попросить у вас допомоги, наслідки якої будуть для вас несприятливі.

Побачити в сні палаючий хрест - попередження про небезпеку.

Хрест , схожий на якір, означає духовне відродження.

Хрест — тягар.

Бачити хрести уві сні - страждання або й війна.

У сновидінні цей символ означає прохання, захист від зла, оновлення. Сон, в якому ви побачили у себе на шиї хрест з ланцюжком, символізує покаяння, всепрощення і любов до ближнього.

Бачити у сні, як вас хрестив священик і надів на вас хрест, - знак того, що в реальному житті ваш ангел-охоронець вбереже вас від нещасть. У сні ви побачили золотий, сяючий хрест - наяву ви володієте таким необхідним якістю характеру, як вміння забувати і прощати образи. Вам приснилося, що ви стоїте на цвинтар і перед вами могила, на якій ви бачите великий хрест, - цей сон означає, що в реальності вам слід робити більше добрих справ, так як погані справи обов'язково будуть покарані вищими силами. Наяву ви зневірилися у справедливості цієї істини.