Тлумачення сну «Ікона»

Давньоруський сонник

Благополуччя, захист від спокуси.

З благим ликом - до удачі. Вас благословили вищі сили. З темним, поганим ликом - спокуса. Ви думаєте, що робите великі справи, а насправді потураєте особистої гордині і честолюбства. Безлика - ви поклоняєтеся "колоса на глиняних ногах", змініть свої пріоритети.

Бачити — сприятливі можливості для налагодження відносин з потрібними людьми, для встановлення ділових контактів, Вам вдасться за найскладніших обставин отримати вигоду з розпочатої справи;

Молитися перед іконою - Вам запропонують підтримку Ваші партнери по бізнесу;

Купувати — Вам відмовлять у допомозі Ваші друзі, можлива втрата роботи або сім'ї з власної вини;

Дивитися на ікону в церкві - Ви незабаром зробите правильний вибір;

Для молодої дівчини - вдале заміжжя, Ви ніколи не пошкодуєте, що вийшли заміж саме за цю людину.

Також Див. Молитва, Церква.

Ікона є символом духовності, пророцтва, покаяння. Сон, в якому ви молитеся перед іконою, означає, що ви занадто багато уваги приділяєте матеріальних проблем і забуваєте про духовні.

Бачити у сні плаче ікону - погана прикмета.

Якщо уві сні ви тримаєте в руках ікону - наяву ви отримаєте довгоочікуване звістка.

Побачити в сні, як ви ставите перед іконою свічку, - відчувати докори сумління через минулих помилок. Що впала ікона - символ фатальної помилки.

Якщо Вам приснилося, що Ви стоїте перед іконою Богоматері, то наяву Ви не впевнені в тому, що у Вас дістане сил впоратися з усіма життєвими негараздами та забезпечити своїй сім'ї гідне існування. Однак після такого сну все має піти на лад.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить ікони, віщує швидке заміжжя.

Якщо у сні Ви бачите, як ікона оживає, то в реальному житті Ви схильні вірити в надприродне і ця віра деколи допомагає Вам в досягненні поставлених цілей.

Якщо сняться ікони (образи), то це добра прикмета. Ікони - ангели. Ікони, образи - скарб;

Образу. Передача матір'ю дочки ікони уві сні - до весілля.

Бачити у сні ікони в домі - такий сон пророкує, що у вашій країні спалахне релігійний конфлікт, в результаті якого будуть жертви і великий збиток.

Для відновлення миру знадобляться роки. Знімати зі стіни ікони - такий сон говорить про те, що наступить криза віри, коли люди перестануть жити за законами Божими, і це дорого їм обійдеться, вони самі себе покарають.

Якщо вам приснилися ікони в церкві, то це означає, що єдиним вашим порятунком у важкий час буде віра, і нехай ви не дуже релігійна людина, але прийдете до церкви як блудний син, і Бог не відвернеться від вас.

 
Відноситься до тем: