Тлумачення сну «Гроші»

Китайський сонник Чжоу-гуна

Підбирати — велика удача;

Повертати людині гроші - позбавлення від хвороби;

Бачити гроші — влітку-навесні - на щастя, восени-взимку - до нещастя;

Поділ грошей в сім'ї - передвіщає розставання.

Мідніпечаль;

Срібнісльози, прибуток;

Паперовіновини, обман;

Золотігоре.

Також Див. Асигнація, Рубль, Платити.

Мідніпечаль;

Срібнісльози, прибуток;

Паперовіновини, обман;

Золотігоре.

Якщо Вам сниться, що Ви платите гроші, це означає, що Ви здатні успішно вести Ваші справи і закінчити їх з блиском.

Якщо уві сні Ви отримуєте від когось гроші, сон віщує народження дитини або рішення суду на Вашу користь. В цілому - це сон пророкує Вам благополуччя.

Якщо у сні Ви знаходите гроші - це до несподіваного успіху, якого Ви досягнете у Вашій справі, або до щасливої весіллі.

Дрібниця — до фінансових втрат. Паперові купюри - обдурять, якщо дасте в борг, втратите, якщо покладете в банк. Заберіть свої гроші, поки не пізно! Старовинні - до подарунків.

Гроші є символом сексуальної енергії і сексуальних бажань сновидіння.

Якщо ви витрачаєте гроші, то вас переповнює сексуальна енергія. Ви готові трахатись з будь-якою людиною.

Якщо він вселяє вам хоч найменшу симпатію.

Якщо ж ви отримуєте гроші, то це символізує брак любові у вашому житті. Радощів сексу вам теж не вистачає.

Зароблені гроші символізують ваше прагнення до сексуальної розрядки.

Знайдені гроші символізують радості сексу при несподіваній зустрічі. Вони можуть символізувати майбутню зміну сексуального партнера.

Втрачені гроші символізують занепад сил і можливу імпотенцію. У будь-якому випадку краще перевірити своє здоров'я.

Приснилися гроші — обіцяють великий гнів, який Вам належить пережити.

Якщо Вам сниться, що Ви вважаєте гроші, - Вас чекає достаток. Збирати розсипалися гроші - до невдачі.

Добутивеликі витрати фальшиві мати - втратити спадок бачити багато грошей - несподіване багатство вважати багато грошей - будеш заробляти втратити - праця не вдасться тобі видавати - мати на увазі великі витрати давати в позики - тривога і клопоти грошові угоди вчиняти - приріст сім'ї.

У сні гроші можна втратити, отримати чи витратити. Сни про гроші реально увазі СИЛУ, контроль над іншими і компетентність. Отже, важливим елементом для тлумачення сну є більш уважний погляд на осіб, які беруть участь у товарно-грошових відносинах, а також на ту роль, яку в них граєте ви. Життя багатьох людей, які бачать уві сні гроші, підпорядкована бажанням роздобути їх-таких людей засмучує брак грошей і нездатність контролювати себе при поводженні з грошима. Останнє найбільш чітко простежується в "грошових снах", що приходять до людей, загрузлим у боргах.

Якщо ви отримуєте у сні гроші, постарайтеся запам'ятати, від кого ви їх отримуєте і за яких обставин це відбувається. Можливо, це сон про благословення. Отримання грошей в цьому випадку вказує на відродження емоційних сил або оновлення допомогою врегулювання відносин, які більше не гризуть вашу душу. Ви можете бачити сон, в якому володієте великим багатством і роздаєте його оточуючим. Часто такий сон є символом потреби донести благословення до інших. Що стоїть за цим реальна потреба рідко має відношення до грошей, швидше, це потреба допомогти іншим. Втрата грошей без видимої причини відображає вашу нездатність контролювати себе. Ця риса може ставитися до сфери грошових відносин, а може вказувати на нездатність стримувати себе від надмірного розтрачання емоційних або інших ресурсів. Як ви оцінюєте вплив грошей на ваше життя? У деяких сім'ях гроші сприймаються як щось само собою зрозуміле.

Для інших — це символ впливу, контролю, показник статусу. В залежності від того, чи є у вас проблеми з грішми, "грошові сни" також можуть указувати на ваші почуття по відношенню до сили, в чому б вона не виражалася.

Символізують нефункціональні думки, переконання, помилкові цінності.

Побачити в сні, що Ви знайшли гроші - означає дрібні занепокоєння, але велике щастя. Послідують зміни. Виплачувати гроші - до невдачі. Отримувати золото - це величезні перспективи і незатьмарений радості. Втратити гроші - означає, що Ви переживете нещасливі години в своєму будинку і на службі Вас чекають неприємності. Рахувати свої гроші і виявити нестачу - знак того, що у Вас будуть неприємності з платежами.

Побачити в сні, що Ви украли гроші, означає, що Ви в небезпеці і повинні стежити за своїми діями більш уважно. Заощаджувати гроші - знак багатства і життєвого комфорту.

Бачити у сні, що Ви ковтаєте гроші, передвіщає появу у Вас корисливого інтересу. Перераховувати велика кількість грошей - означає, що Ваш добробут і щастя - в межах досяжного Вами.

Побачити в сні, що Ви знайшли пачку валюти, але молода жінка пред'являє права на неї, означає, що Вам загрожують втрати у підприємництві через втручання близької Вам особи. Побачив цей сон може виявити, що він витрачає свої гроші та живе не по кишені. Цей сон - попередження! Не дратуйте безплідними фантазіями свій розум, бо звалився картковий будиночок теж гірко пригнічує серце.

Побачити в сні дрібні монетки - означає незадоволеність у справах. Слід очікувати неприємностей по службі, а улюблені й друзі будуть скаржитися на недостатню увагу з Вашого боку. Втративши дрібні гроші в сні, Ви випробуєте легке зневага до себе і невдачу. Знайдені грошики обіцяють сприятливі перспективи.

Якщо Ви вважаєте уві сні монети - це означає, що Ви будете практичні і ощадливі.

Бачити у сні, що Ви взяли гроші в борг, пророкує Вам двоїсте становище:

Ви будете іншим здаватися краще, ніж Ви є, але це не доставить Вам задоволення. Витрачати чужі гроші обіцяє, що Вас застигнуть на дрібному обмані і Ви втратите друга. Підробка грошей у сні - дуже недобре знамення. Просити гроші в борг - означає появу нових турбот при уявному відчутті благополуччя.

Знайти гроші — дрібні занепокоєння, але велике щастя, зміни;

Виплачуватиневдача;

Отримувати золото — величезні перспективи, незатьмарений радості;

Втратити — нещасливі годинник у своєму будинку і на службі, неприємності;

Рахувати свої гроші і виявити нестачу - неприємності із платежами;

Вкрастинебезпека, Ви повинні стежити за своїми діями більш уважно;

Економити грошібагатство, життєвий комфорт;

Ковтати гроші — поява корисливого інтересу;

Перераховувати велика кількість грошей - Ваш добробут і щастя в межах досяжного;

Знайти пачку валюти, на яку молода жінка пред'являє права - втрати у підприємництві через втручання близької Вам особи;

Дрібні монеткинезадоволеність у справах, неприємності по службі, а улюблені й друзі будуть скаржитися на недостатню увагу з Вашого боку;

Втратити дрібні гроші - Ви випробуєте легке зневага до себе, невдача;

Знайти грошики — сприятливі перспективи;

Вважати монети — Ваша практичність і ощадливість;

Взяти гроші в борг - Ви будете іншим здаватися краще, ніж Ви є, що не доставить Вам задоволення;

Витрачати чужі гроші - Вас застигнуть на дрібному обмані, втрата одного;

Підробка грошей — дуже недобре знамення;

Просити гроші в борг - нові турботи при уявному відчутті благополуччя.

Також Див. Брати в борг, Зарплата, Позичати, Стіл, Страждання, Ящик.

Мідніпечаль;

Срібні дрібнісльози;

Великіприбуток;

Паперовіновини, обман;

Золотігоре;

Брати гроші — клопіт;

Віддавати — витрата;

Нести гроші — зміна в житті.

Сон, в якому Ви знайшли гроші, означає, що на зміну дрібним клопотам і проблемам прийде успіх.

Сон, в якому Ви віддаєте гроші, - до невдач.

Якщо ж навпаки отримуєте (особливо золоті) - до багатства і благополуччя. Втратити гроші - до проблем в справах і негараздів в сім'ї.

Якщо у сні Ви перераховуєте гроші і виявляєте їхній недолік, то наяву будьте готові до великих непередбачених витрат.

Якщо Вам приснилося, що Ви змушені економити, то в реальному житті Вас очікує багатство.

Сон, в якому Ви вкрали гроші, попереджає про небезпеку і закликає до обережності.

Якщо Ви розглядаєте купюри або монети, то в реальному житті Ваше фінансове становище цілком залежить від Вас.

Якщо вам приснилося, що Ви взяли в борг велику суму грошей, то це може означати, що оточуючі вважають Вас багатою людиною, а деякі навіть скнарою.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона витратила позичені гроші, то це може бути попередженням про те, що через свою необачність вона може втратити близького друга.

ГРОШІ МІДНІ — неприємності, сльози;

ГРОШІ СРІБНІ — марні клопоти;

ГРОШІ ЗОЛОТІ — важливі справи.

Сняться грошісльози. Кажуть, як сняться гроші паперові, то це гарна прикмета, скоро щось може бути цікаве, радісне, приємне. Мідні гроші - будуть якісь сльози цій людині. Мідні гроші - клопоти, срібні - нічого огидного, золоті - добре, будете мати дохід.

Знайти уві сні гроші - свідчення того, що хтось з оточуючих готує проти вас велике зло. Не беріть чужих речей, навіть якщо вони будуть лежати без нагляду в глухому місці, бо саме через них нечисті люди насилають порчу на людей хороших, віруючих.

Якщо вам приснилося, що ви отримуєте гроші, то навколишні люди бачать у вас щедрого, доброго людини, який завжди готовий прийти на допомогу у важкі моменти життя.

Бачити у сні порвані гроші - погана прикмета. Порвані гроші символізують злидні, голод і розбій. Можливо, в майбутньому ви позбудетеся всіх своїх заощаджень в результаті вчиненого на ваш будинок розбійного нападу.

Якщо уві сні ви рахували гроші, то в реальному житті ви дуже дріб'язковий чоловік. Вам необхідно переглянути своє ставлення до грошей, адже вони ніколи не замінять людських стосунків. Протягувати у сні кому-небудь гроші - незабаром вам буде потрібно багато коштів для успішного завершення розпочатої справи.

 
Відноситься до тем: