Сонник «Голий»

Сонник Жовтого Імператора

Емоціїстрах, смуток (безпорадність), неспокій, гнів. Органи - нирки, легені, селезінка, печінка. Планети - Меркурій, Венера, Сатурн, Юпітер. Пояснення і тлумачення Супутні сну відчуття:

Слабкість і невпевненість;

Жар чи холод (озноб, мурашки);

Сильна пітливість або сухість у роті;

Порушення травлення.

Бачити себе голим - бачити свою слабкість (слабкість - інь, сила - ян). Це є наслідком активності всіх ян-меридіанів (кишечник, жовчний міхур, сечовий міхур, шлунок). Коли меридіани і органи ян активні, на фізичному і психічному рівнях відбувається не засвоєння, а звільнення організму від негативних речовин і емоцій. Викид організмом емоційних відходів і надлишків сприймається як жар, холод, пітливість і так далі, в залежності від характеру поранили вас емоцій-переживань. Саме негативні емоції з часом підпорядковують собі людину фізично, підміняють його я, починають диктувати почуття і вчинки. Хвора людина збирає навколо себе хворою світ страхів, гніву, залежності і так далі. Хворий не звільняється від відходів, а здоровий всі заважають надлишки викидає. Голим себе бачити-стан інь. Наснитися самому собі голим з усвідомленням дивацтва положення, але без особливого сорому - значить уввдеть свою хворобу (або причину невдач) неприкритою, без маски. Усвідомити причину хвороби - вже крок до здоров'я. Зрозуміти емоційну причину хвороби - значить позбутися й від поганих емоцій, і від хвороби.

Сон сприятливий.

Бачити себе голим і відчувати при цьому занадто сильний сором і бажання одягтися-небажання усвідомити причини хвороби (свою особисту участь у її виникненні). Сон, скоріше, несприятливий.