Сонник «Гівно»

Сонник Лоффа

Побутує така думка:

Якщо навіть сама доля буде вкрай немилостива до ваших дітей, обов'язково знайдуться ті, хто скаже, що це закономірний результат «збоченого» виховання. В цілому, подібний підхід в психотерапії - це одна з пам'ятних напрацювань Фрейда. Інтерес до нього підігріває описана в біографії Фрейда його «скатологіческая» боротьба з наслідками власного дитячого досвіду.

Багато хто стверджує, що приснилися фекалії пророкують добробут, багатство. Однак потребує уточнення той факт, що в даному випадку може матися на увазі не тільки саме багатство, але і бажання мати його. Як би там не було, це тлумачення сну про фекаліях грунтується на теорії Фрейда, згідно якої дитина сприймає їх як продукт, вироблений ним самим, і, отже, як щось володіє цінністю. Можна вважати дивним, якби хтось із дорослих прокинувся, тому як йому приснилося лайно, і відчув би від цього легкість і свободу.

Для розшифровки сну важливою обставиною є джерело походження гівна і спосіб його виявлення вами.

Якщо фекалії з'явилися найприроднішим чином, то треба з'ясувати, чиї вони і як ви з ними вчинили (просто бачили, прибрали і т. ) - Про ваші стосунки з дійовими особами сну це може дати важливу інформацію.

Якщо вами виявлено лайно або ж ви його не бачите, але знаєте, що воно там є, це говорить про ваш хвилюванні з приводу спроб оточуючих людей втручатися у ваше життя. У цьому випадку може йти мова і про питання грошей, коли вплив якихось особ заходить занадто далеко або ж коли втручання оточуючих у ваше приватне життя надто нав'язливо.