Сонник «Фотографія»

Сонник Азара

Своя — улесливі промови, чужа - обман.

Бачити свою — хвороби, що змінює зовнішність. Розглядати одну або декілька чужих Ф. - Остерігайтеся епідемій, прийміть заходи заздалегідь:

Щеплення і т.

Чекай зустрічі.

Образ, що копіює і фіксує стереотипи людини, символізує еротичне відхилення, що приводить до механічного або марному результату.

Якщо Ви побачите в сні фотографію - чекайте швидкого обману.

Якщо Ви у сні отримуєте фотографію свого коханця - знайте, що він не цілком Вам відданий, а лише намагається справити на вас враження.

Для сімейних людей володіння уві сні чиєюсь фотографією - означає викриття чиїхось вчинків.

Якщо Вам сниться, що Ви зробили свою власну фотографію, - значить, Ви ненароком заподієте горе собі й іншим.

Бачити фотографіюобман і розчарування в коханій людині;

Для сімейної людини - хтось стане загрожувати Вам викриттям;

Бачити власну фотографію - Ви випадковим вчинком заподієте зло не тільки собі, а й оточуючим.

Також Див. Фотоапарат.

Розглядати у сні свою фотографію - погана прикмета. Такий сон свідчить про те, що ви не зазнаєте ніякої радості від роботи, незадоволені своїм сімейним життям і навіть своєю зовнішністю. Вам здається, що вас переслідує злий рок.

Якщо вас і далі будуть відвідувати подібні думки, то ваше життя пройде непомітно і безцільно. Роздивлятися уві сні фотографію близької людини - в реальному житті ви будете серйозно стурбовані долею цієї людини. Порвати уві сні фотографію - до великого нещастя. Вас чекає трагічна новина. Швидше за все, цей сон передвіщає зникнення близької людини, знайти якого навряд чи вдасться.

Якщо уві сні ви втратили фотографію, то наяву вам слід бути більш обережними у своїх справах. Ви дієте не кращим чином, деколи зовсім забуваючи про такі поняття, як честь і совість. Зупиніться, бо за всі мирські справи ми будемо відповідати перед судом Господнім. Іти в сні з фотографією до ворожки, щоб дізнатися майбутнє, - свідчення того, що ви дуже довірливий, наївний чоловік. І хоч в принципі це не така вже й погана риса, вся біда в тому, що ви дуже часто довіряєте свої таємниці не тим людям. Відкривати свої помисли і просити ради слід у побожних мудрих людей.