Тлумачення сну «Фарба»

Сонник від А до Я

Бачити у сні оздоблювальні малярні фарби означає, що вас чекає радісне майбутнє, яке подарує вам велику любов. Розлита на підлозі банку фарби віщує велику неприємність, в яку вас ввергнет власне непомірне цікавість.

Фарба , яку ви наносите на стіни або покрівлю будинку з розпилювача, - знак того, що неодмінно досягнете успіху у виконанні наміченого.

Писати фарбою на стінах, користуючись аерозольними балончиками, означає, що вам довго і наполегливо доведеться доводити те, що абсолютно очевидно з точки зору здорового глузду, але законом трактується абсолютно викривлено, казуїстично і всупереч усякій людській логіці.

Забруднити фарбою свій одяг - наяву вас підставлять під удар, чого ви ніяк не очікували б від людей, настільки багатьом зобов'язаних вам. Відчищати або змивати фарбу з обличчя, рук і т. - Остерігайтеся наклепників, в ролі яких можуть виступити несправедливо скривджені вами люди.

Бачити уві сні художні фарби - знак здійснення бажань, капризів і примх. Акварельні фарби віщують, що незабаром займетеся справою, яка принесе вам задоволення в усіх відношеннях. Користуватися у сні олійними фарбами, малюючи картину, - в реальному житті друзі поведуть себе нещиро по відношенню до вас і ви виявите обман там, де найменше могли б припустити.

Тримати в сні художню палітру з фарбами на ній - до щасливого події в сім'ї. Фарби в тюбиках - жаль з приводу втраченої можливості. Набір фарб в коробці - до прибутку і багатства. Змішувати фарби, підбираючи необхідний колер, - до виконання найсміливіших планів.

Використовувати уві сні цинкові білила - випробуєте радісне відчуття свободи і незалежності від чийого б то не було впливу. Кіновар віщує гарячу взаємну любов. Пурпур - знак того, що ваші вимоги до життя занадто завищені й нереальні. Індіго - передвістя несподіваного грошового надходження.