Тлумачення сну «Дитина»

Сонник Цветкова

См. Дитя, Діти, Немовля, Підкидьок, Народжувати.

Якщо у сні Ви няньчити немовляти - значить, горе і серцеві розчарування підстерігають Ваш будинок.

Якщо Вам сниться хвора дитина - це передвістя того, що смерть може забрати когось із Ваших близьких.

Для дівчини сон, у якому вона бачить себе матір'ю немовляти, знак того, що її може спокусити і кинути її кавалер. А для юнака сон, в якому він бачить себе сімейною людиною, нянчащім немовляти, послужить передвістям ошуканих любовних очікувань. Можливо, через смерть його коханої.

Як об'єкт ваших сновидінь дитина являє собою щось, що вимагає турботи і уваги. Тут важливо визначити - виходить чи почуття відповідальності від вас самих або воно нав'язано ззовні.

Сон за участю дитини може снитися жінкам дітородного віку як відображення закладеного в них інстинкту дітонародження. У чоловіків такі сни сигналізують про певній частці занепокоєння, особливо для сексуально активних чоловіків, яке, мабуть, пов'язано зі страхом перед зобов'язаннями батьківства.

Вказує на інфантильність людини, якщо він бачить себе маленькою дитиною, також може означати час припинення історичної еволюції Ін-се або момент чужого втручання.

Бачити у сні плачучих дітей - до поганого здоров'ю і розчарування. Веселий, чистий дитина - це винагорода любов і багато хороших друзів.

Дитина , що гуляє один, - знак незалежності і зневаги негідними думками.

Якщо жінка бачить у сні, що вона няньчить дитини, - її чекає обман від того, кому вона найбільше довіряє. Поганий знак - бачити уві сні, що Ви берете на руки свого хворої дитини, якщо у нього жар:

Цей сон передвіщає душевне страждання і печаль.

Плачуть діти — погане здоров'я, розчарування;

Веселий, чистий дитина - винагорода любов і багато хороших друзів;

Дитина, що гуляє один - незалежність і зневага негідними думками;

Для жінкиняньчити дитину - обман від того, кому Ви більше всіх довіряєте;

Брати на руки свого хворої дитини, якщо у нього жар - поганий знак, душевне страждання і печаль.

Також Див. Діти, Лоб, Колиска, няньчити, Покидати, Похорон, Постіль, Годування дитини, Мандарин, Немовля, Брязкальце, Дзига, Бджоли, Застереження, Народження, Жадібність, Плач, Сон, Син, Темрява, Усиновлення, Втрата.

Якщо хто побачить уві сні мале дитя, йому відоме і знайоме, це - до веселощів, а якщо то дитя бачить сон не буде відомо і знайоме, то спіткає його турбота, і печаль, і з'явиться у нього ворог, але не сильний.

Якщо хто побачить уві сні дорослої людини в образі дитини, то зробить справу, яку накличе на нього закиди.

Якщо це побачить уві сні жебрак, то досягне задоволень і крихту, а якщо багач - то який-небудь інший чоловік заволодіє його майном.

Дитинасимвол надії, майбутнього.

Якщо вам приснилося, що дитину вкусив звір, то цей сон свідчить про те, що в майбутньому на Землі з'явиться велика кількість вампірів, які в першу чергу будуть становити серйозну небезпеку для дітей. Сновидінню такий сон пророкує зустріч з Антихристом, який захоче зробити його своїм учнем.

Побачити в сні вагітного чоловіка - знак того, що в майбутньому все-таки трапиться те, про що говорять вже впродовж багатьох років, тобто чоловік завагітніє і народить дитину. Можливо, це відбудеться не без втручання темних сил, але цей факт прославить цього чоловіка і його дитини на весь світ.

Якщо уві сні ви побачили дитину-інваліда, то такий сон попереджає все людство про ту небезпеку, яку представляє наша забруднена атмосфера. Сновидінню цей сон пророкує зустріч з людиною, яка буде дуже сильно мати потребу в його допомозі.

Побачити в сні брудного дитину на руках занепалої жінки - сон говорить про те, що Земля знаходиться в дуже великій небезпеці. У майбутньому СП І Будинок буде заражене небувала кількість людей, і людство опиниться на межі вимирання. Але коли буде здаватися, що тяжке становище вже ніщо не змінить, з'явиться людина, яка винайде ліки від цієї страшної хвороби.

Якщо вам наснився дитина, у якої немає кінцівок, то такий сон свідчить про те, що Земля знаходиться в реальній загрозі. Через те, що навколишнє середовище дуже сильно забруднена, на світ буде народжуватися дуже багато дітей з різними фізичними вадами, а також психічними відхиленнями.

Побачити в сні здорового усміхненого дитини - щасливий знак. На Землі нарешті настане щасливий час, коли світом буде правити любов. Люди перестануть боятися воєн, бідності і голоду, а тому народ на світ безліч здорових гарних діточок.

Побачити в сні дитини, що біжить по землі, - означає оновлення і символізує нове людство. Сон, в якому дитина стискає змію чи вбиває її, передрікає, що людство знайде спосіб запобігти загрозу ядерної війни.

Якщо уві сні ви побачили себе дитиною - це знак того, що ви підійшли до тієї життєвої межі, коли необхідно переглянути і змінити своє життя.

Побачити плаче дитини - наражати на небезпеку своє майбутнє. Шукати у сні свою дитину - намагатися знайти загублену надію.

Бачити у сні дитини, зриває квіти, - означає духовне просвітлення. Тримати в сні на руках немовля - намагатися знайти вихід із скрутного становища.

Якщо у Вашому сні дитина плаче, то це віщує проблеми, в тому числі і зі здоров'ям.

Якщо ж Вам приснився міцний і красивий малюк, то такий сон символізує взаємну любов і міцну дружбу.

Сон, в якому дитина робить перші самостійні кроки, означає, що в реальному житті Ви цілком можете розраховувати на власні сили і не покладатися на чужу думку.

Няньчити дитину — до обману з боку близької людини.

Брати на руки хвору дитину - несприятливий знак. Вас очікує глибока печаль і душевні муки.

Присниться:

Дитину вродитибагатство. Як сниться дитина повненька - це турботи на добро;

Худенька, плаксива турботи на погане. Дитини маленького бачити уві сні - великі клопоти.

Дитинасуперечка, бійка.

Якщо жінці сниться, що вагітна або годує новонародженого, - буде прибуток. Той же сон побачить старенька - віщує важку хворобу і смерть.

Якщо сниться, що дитина купи смокче, то будуть бідність, яка не відчепишся.

Дитина — напасть, сварка, клопоти.

Дитина на столі, оживає - смерть цієї дитини. Багато дітей - тривога.

Дитина на плечах (на коркошах) у чоловіка - у вагітної жінки народиться хлопчик, на плечах у жінки - народиться дівчинка.

 
Відноситься до тем: