Тлумачення сну «Дорога»

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви йдете по дорозі, віщує нелегку працю. Дізнаватися дорогу у перехожих - отримати наяву погані поради.

Заблукати або збитися з дороги - до домашніх плутанина і сварок. Нерівна дорога - зазнати збитків від невиправданих себе підприємства. Хороша, пряма як стріла магістральна дорога віщує радість, благополуччя, успіх.

Крива, що петляє, з безліччю крутих поворотів - така дорога наяву обернеться перешкодами у виконанні планів.

Труднопреодолімой дорога — у вас немає вибору в шляхах досягнення своєї мети. Розходиться в різні боки - встанете перед важким вибором між добром і злом. Вимощена бруківкою дорога означає, що удача прийде до вас через деякий час.

Якщо уві сні ви йдете по незнайомій дорозі - значить, наяву перекинеться на нову справу, більш вигідне і перспективне, і невдачі залишать вас. Йти по покинутій дорозі, зарослій травою і бур'яном, - наяву отримати докази в чиєму-небудь намір звести наклеп на вас.

Дорога, по узбіччях якої ростуть рядами густоліственние дерева і різні квіти, обіцяє вам несподівану удачу.

Якщо при цьому ви йдете по ній у веселій компанії друзів - такий сон передвіщає вам створення ідеального сімейного вогнища, в якому ніколи не згаснуть любов, злагода і взаєморозуміння як між подружжям, так і між батьками та дітьми.

Йти по дорозі в сильний туман або пургу і збитися зі шляху - в реальному житті ви зробите помилку у важливому питанні, яка дорого вам обійдеться. Йти по брущатий мостовий віщує рівну життєву дорогу;

Якщо бруківка з вибоїнами - незабаром переживете важке потрясіння. Знайти на дорозі підкову і підняти її - наяву несподівано отримаєте кошти з джерела, про яке навіть не підозрювали.

Їхати по дорозі верхи на коні означає виконання бажань, їхати верхи на якомусь іншому тваринному віщує скороминущі захоплення і легковажні розваги. Їхати по мальовничим дорогах серед незвичного ландшафту в старовинному екіпажі, запряженому кіньми, означає тривалий успіх матеріальне процвітання і усвідомлення суєтності і скороминущості своїх зусиль перед обличчям смерті, неминучої, як зміна пір року.

Їхати по дорозі на машині, автобусі і т. - Прагнути до швидкого успіху і тим повільніше досягти його. Їхати і бачити залізницю віщує спішне діло.

Бачити дорожні стовпи - до успіху в справах, дорожня карта - знак плутні і обману.

Невелика дорога, т. доріжка, віщує життя без перешкод.

Якщо вона дуже вузька, виходить, наяву піддастеся спокусі. Їхати нею - досягнете мети своїх прагнень. Сходити з доріжки загрожує втратою честі і майна. Топати пішки по доріжці - відкриється хороша перспектива в плані роботи. Доріжка давно неходжені і заросла віщує щасливе подружжя. Лежати на узбіччі - вести життя приємну в усіх відношеннях.

 
Відноситься до тем: