Тлумачення сну «Діти»

Сонник Цветкова

Цілуватиспокій.

Також Див. Дитя, Немовля, Підкидьок, Народжувати.

Цілувати спокій.

Коли заміжній жінці сняться пологи - значить, незабаром її залишать усі хвороби і нездужання, вона завагітніє і народить здорову дитину.

Якщо самотній жінці присниться, що у неї є дитина, - значить, її доброзвичайність під загрозою.

Сон про смерть Вашої дитини слід трактувати в зворотному сенсі - Ваша дитина видужає.

Добро, добре ставлення людей. Свої діти, яких насправді немає - дуже вдале захід.

Діти є символом геніталій взагалі, тобто і чоловічих і жіночих. Часто прийнято вважати, що хлопчик є символом чоловічих геніталій, а дівчинка - жіночих статевих органів, але це зовсім не обов'язково так.

Якщо ви граєте або няньчітесь з дітьми, то у вас дуже сильна тяга до самозадоволення, якої ви не можете, та й не хочете, протистояти.

Якщо ви караєте або поре дитини взагалі або дитини протилежної статі, то це також говорить про вашу тязі до самозадоволення. А от якщо ви караєте дитину одного з вами статі, то це може говорити про вашу тязі до не традиційної сексуальної орієнтації.

Якщо ви рятуєте дитину від небезпеки, наприклад, потопаючого, то це говорить про ваше бажання завести дитину, можливо, приймального.

Дітиобраз, що заслуговує особливої уваги, тому що він передає істинне відображення всіх наших думок і переживань.

Діти завжди бояться того, чого варто боятися;

У них загострене почуття справедливості, вони чітко розмежовують добро і зло;

Їм також свойтвенно відверте вираження своїх почуттів об'єктам як обожнювання, так і ненависті. Вам сниться дружба з дитиною?

Якщо ця дитина існує у вашій реальному житті, то це просто проектування вашого бажання.

Якщо ж дитина незнайомий вам, то, можливо, це ви самі в минулому. Головний елемент тлумачення - як ви себе ведете і як пов'язані з цією дитиною.

Якщо уві сні ви стаєте батьком і бачите своїх власних дітей - цілком імовірно, що це звичайне втілення бажання. Однак це може бути і вказівкою на те, що не ладяться відносини з вашими батьками або іншими важливими для вас людьми. Крім того, бачити себе батьком означає потребу в реалізації прагнення чинити на когось вплив. Наприклад, відносини з кимось із вашого оточення виходять з-під контролю, і ви хочете повернути все на круги своя. А оскільки більшість з нас випробувало на собі владне ставлення батьків, ми, стаючи дорослими, можемо здійснювати уві сні те ж саме. Ще один можливий варіант - це сон, в якому ви самі є дитиною, в той час як інші проявляють свою авторитарність по відношенню до вас і намагаються вас контролювати. Наприклад, вам сниться, що ви, як в дитинстві, граєте на роботі "в переодягання", а всі ваші колеги - звичайні дорослі люди. По відношенню до реальності це може означати, що ваші колеги авторитетніше вас.

Означають нерозвинені інстинкти або функції. Іноді з контексту необхідно визначити позитивність чи негативність символу для особистості.

Бачити у сні гарних діточок - передвіщає надзвичайне процвітання, щастя і благо.

Для матері бачити в сні свою дитину легко хворим - означає, що у нього завжди буде міцне здоров'я, але її будуть турбувати інші дрібні неприємності, пов'язані з ним.

Бачити , як діти працюють або вчаться, передвіщає мир і добробут.

Бачити уві сні свою дитину безнадійно хворим або мертвим - означає, що у Вас є причини для страху, тому що виникають жахливі погрози його благополуччю.

Бачити у сні мертву дитину - до занепокоєння й розчарування в найближчому майбутньому. Засмучені чимось, що плачуть діти - знак прийдешніх неприємностей, тривожних передчуттів, підступництва й не доброти Ваших уявних приятелів. Грати й возитися з дітьми - означає, що Ви досягнете мети у всіх комерційних і любовних справах.

Красиві дітлахипроцвітання, щастя і благо;

Для матерібачити свою дитину легко хворим - у нього завжди буде міцне здоров'я, але Вас будуть турбувати інші дрібні неприємності, пов'язані з ним;

Бачити, як вони працюють чи навчаються - мир, добробут;

Бачити свою дитину безнадійно хворим або мертвим - жахливі загрози його благополуччю;

Бачити мертву дитину - неспокій, розчарування в найближчому майбутньому;

Засмучені чимось або засмучені діти - неприємності, тривожних передчуттів, підступність і недоброта Ваших уявних приятелів;

Грати й возитися з дітьми - досягнення мети у всіх комерційних і любовних справах.

Також Див. Гра, Книга, Ідіот, Кладовище, Горн, Колиска, Лев, Дитина, Лілія, Немовля, Морозиво, Осел, Поцілунок, Плач, Хлопчик, Сміх, Усиновлення, Яд.

Цілуватиспокій;

Грати з ними - нерозсудливість.

Сон, в якому ви бачите багато гарних дітей, обіцяє благополуччя і процвітання.

Якщо матері наснилося, що її дитина хвора, то наяву йому навпаки буде дано міцне здоров'я, проте інших неприємностей не уникнути.

Діти, зайняті навчанням або іншим спокійним заняттям, означають мирне життя.

Побачити в сні мертву дитину означає, що в найближчому майбутньому Вас чекають проблеми і розчарування.

Якщо Ви граєте з дітьми, то це до успіху в любові і справах.

Сон, у якому Ви бачите сумних дітей, попереджає про неприємності, які Вам влаштують Ваші недруги.

Бачити у сні багато дітей - свідоцтво того, що вам належить безліч дрібних проблем, кожна з яких зажадає від вас додаткового часу та зусиль. Можливо, такий сон пророкує підвищення рівня народжуваності на планеті.

Якщо уві сні побачили себе дитиною, то в реальному житті ви ведете себе не кращим чином. Ваші дитячі витівки вкрай недоречні і кривдять оточуючих вас людей.

Побачити в сні плачучих дітей - сон передвіщає світову небезпеку. Настануть часи, коли чоловіки підуть на війну, жінки займуться невластивими їм справами, а діти проллють чимало сліз. Сновидінню такий сон пророкує біди від своїх дітей або дітей близьких родичів.

Якщо наснилися діти-інваліди, то ваші пагубні звички завдають шкоди не тільки вашому здоров'ю, але й здоров'ю оточуючих людей. Іноді такий сон пророкує екологічну катастрофу на планеті.

Якщо ви побачили уві сні своїх дітей, то вам слід бути уважнішими у відносинах зі своїми домашніми. Цілком можливо, що своїми діями і словами ви сильно кривдите їх. Шукати дітей - погана прикмета. Вам не вдасться знайти вихід з ситуації, що склалася через низку дрібних негараздів. Грати у сні з дітьми - знак того, що в реальному житті ви шукаєте роботу до душі, але, незважаючи на свої пошуки, вам доведеться ще деякий час провести на старій зненавидженої роботі, яка позбавляє вас останніх сил.

 
Відноситься до тем: