Сонник «Чорт»

Сонник Міс Хассе

Страх і поразка.

Якщо хто побачить уві сні нечистого духа, його спіткає неприємність.

Якщо ж хто побачить, що його обдурив рис, той опиниться далеко від майна і від батьківщини.

Якщо який-небудь людина побачить, що він ворогує з чортом, це означає, що він здобуде над ворогом перемогу.

Бачити у сні риса - несприятливий знак.

Селянам він віщує неврожай, падіж худоби, а також хвороби в сім'ї;

Спортсменам, мисливцям та іншим людям, що люблять ризик, - небезпеки та травми.

Бачити риса в зовнішності добре одягненого чоловіка, який запрошує Вас у свій будинок, є застереженням, оскільки Ваші недруги намагаються нашкодити Вам, використовуючи найнижчі способи. Жінкам після такого сну варто проявляти підвищену обережність і не допускати вільностей у спілкуванні з чоловіками.

Бережіться контакту із чортом навіть у снах.

Якщо Вам сниться, що Вас переслідують його чари, то наяву Ви потрапите в мережі, розставлені для Вас ворогами, що ховаються під личиною друзів. Закоханому такий сон пророкує, що розпусна жінка змусить його порушити клятву вірності.

Побачити в сні риса - пророкування сильного везіння, в результаті якого ваш престиж значно зросте. Але, бундючився своїм становищем і успіхом у справах, ви перетворитеся на злого, марнославного і нахабного людини.

Якщо вам приснилося, що ви розмовляєте з чортом, то в реальному житті ви знаходитеся в смертельній небезпеці. Ваше життя може закінчитися трагічно, якщо ви не будете гранично уважні і обережні. Вертіти риса, тримаючи його за хвіст, - свідчення того, що ваш злий і уїдливий характер сприяє розчаруванню в вас людей, перш щиро відданих вам. Не спокушайте Господа, бо залишитеся на самоті.

 
Відноситься до тем: