Сонник «Чоловік»

Сонник Міллера

Якщо приснився чоловік, що бив вас батогом, це говорить про те, що ваші власні досить необачні вчинки будуть піддані різкому засудженню домочадцями, а потім через них запанує в будинку метушня і хаос.

У сні чоловік залишив вас без видимої на те причини - значить, між вами буде короткочасне відчуження, після якого настане чудова пора гармонії і злагоди.

Сон про сварку і незаслужених звинуваченнях дружина говорить, що між вами буде існувати довіра і повага. У той же час такий сон може говорити про наявність небезпеки зовсім з іншого боку.

Якщо вам приснилося, що чоловік помер, це до великих засмученням. Був блідий і стомлений - близькі будуть хворіти. Життєрадісний приснившийся чоловік - це майбутні достаток і нові привабливі перспективи.

Привиділося, що чоловік полюбив іншу жінку, - після такого сну окиньте своє життя об'єктивним поглядом:

Можливо, вона переповнена одноманітністю і рутиною.

Для жінки побачити себе полюбившей ще когось, крім чоловіка, - це означає, що в родині вона самотня;

Це знак незадоволеності своїм становищем.

Дівчина у сні була заміжньою жінкою - значить, їй необхідно приділяти більше уваги своїй привабливості і гідності.

Наснилося, що чоловік їхав і по мірі віддалення немов ставав вище - це означає, що в досягненні злагоди і гармонії у відносинах стане перешкодою ваше оточення;

Ви повинні протистояти перешкодам на шляху до щастя.

Якщо чоловік разом з якоюсь особливою опинився в епіцентрі якогось скандалу й був убитий, значить, вас можуть чекати як звичайні дрібні життєві неприємності, так і загроза розлучення або інших дуже серйозних втрат.

 
Відноситься до тем: