Сонник «Черепаха»

Сонник Езопа

Черепахає символом мудрості та довголіття, бо живе це земноводне триста років, а значить встигає пізнати у своєму житті багато чого. Існує народне повір'я, що черепаха і пересувається так повільно, тому що життя у неї довга і поспішати їй нікуди. Викликаний вашою підсвідомістю в сновидінні образ черепахи, швидше за все, є реалізацією таких відомих народних висловів, як «Повзти, як черепаха» або «Ховати голову в панцир, як черепаха». Всім відомо, що перше вираз вживається застосовно до людей повільним, тугодум, а друге - до боягузливим, несамостійним. Отже, що з'явився у сні образ черепахи може позначати в сновидінні зволікання, перешкода в справах, а також уособлювати людину, яка не встигає виконувати все, що йому доручають, ледачого або просто не бажає щось робити.

Спостерігати уві сні за тим, як черепаха ховає свою голову в панцир - знак того, що у вашому оточенні є несамостійна людина, яка не тільки заважає реалізації ваших планів, але і погано впливає на вас.

Побачити в сні сховалася в панцир черепаху - знак того, що вам належить спокійне і щасливе життя. У вашому будинку буде панувати гармонія, стосунки з коханою людиною і дітьми нормалізуються.

Спостерігати уві сні за черепахою, яка хапається за лапи птаха, щоб навчитися літати - такий сон свідчить про те, що ви дуже самовпевнений чоловік і зовсім не слухаєте слушних порад інших людей, не підозрюючи навіть, що робите цим гірше самому собі.

Спостерігати уві сні за повільно повзе черепахою - означає, що наяву ви дуже повільна людина і тому вам важко пристосуватися до тих змін, які відбуваються навколо вас. Можливо, такий сон говорить про те, що ваш компаньйон по роботі через свою повільність в ухваленні рішень уповільнює ваші справи, при чому ви ніяк не зможете вплинути на хід подій і, незважаючи на всі ваші зусилля, нічого нового не доб'єтеся.

Якщо вам приснилася черепаха, повзе на перегонки з яким-небудь твариною - в реальному житті вам не вдасться скласти конкуренцію вашому партнерові по бізнесу:

Ви занадто слабкі і повільні, щоб зробити це.

Побачити в сні черепаху, яка лежала на панцирі - знак того, що у вашому оточенні є дуже мудрий, впливова людина, який перш, ніж що-небудь зробити кілька разів подумає. Прислухайтеся до його порад.

Гуляти в сні з черепахою - такий сон віщує довге і щасливе життя.

Якщо уві сні ви побачили одного з близьких ваших знайомих, які гуляють з черепахою - ця людина проживе довге життя.

Якщо уві сні ви купуєте черепаху - значить, незабаром у вашому оточенні з'явиться людина, яка буде тільки заважати вам, хоча в його завдання входитиме допомога вам у роботі. Вимагайте у начальства заміни, не витрачайте на цього вайлуватого людини свої сили, толку не буде.

Спостерігати за водними черепахами, які плавають в акваріумі - вам потрібно набратися терпіння, оскільки вам належить період болісного очікування.

У сні годувати черепаху - ви підтримуєте не ту людину, який потребує вашої допомоги, а дармоїда, який знайшов у вашій душі струни, на яких можна грати і отримувати від вас бажане.