Сонник «Болото»

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви опинилися на болоті, віщує несприятливі обставини. Ваша надія швидко і легко збагатитися на перевірку виявиться ілюзорною, не пощастить і в любові, що разом узяте повалить вас в глибоке розчарування.

Якщо, ступаючи по трясовині, ви бачите серед мшиста купин і вкритої ряскою води прозорі видноколі, - значить, вам вдасться утримати удачу завдяки тому, що ви будете ще більш обережні і уважні до підступів своїх конкурентів.

Бачити, що вас з усіх боків оточує хитке непрохідне болото, в якому ви заблукали і не можете вибратися, - значить, наяву ви не можете виконати взяті на себе зобов'язання.

Якщо бачите в такій ситуації інших людей - незабаром відчуєте засмучення від родичів або друзів, що може бути викликано хворобою.

Побачити на болоті безліч жаб означає нещастя, яке ви подолаєте завдяки своєчасній допомозі друзів. Наткнутися на змію - ви будете жити в безперестанному страху захворіти або завагітніти. Повзти по болоту - до того, що впадете в депресію і втратите довіру людей, що покладали на вас великі надії. У ваших друзів з'являться підстави звинуватити вас у тому, що ви не тримаєте своє слово.

Якщо сниться, що ви йдете по трясовині, не розбираючи шляху, - ваші найгарячіші бажання та сміливі плани зустрінуть тимчасові перешкоди. Надзвичайні зміни обставин змусять вас переглянути деякі свої вчинки.

Тонути в трясовині, повільно занурюючись в неї, - зробите серйозний промах.

Бачити Загрузлій в трясовині - великі зусилля принесуть малу віддачу.

Якщо ви когось витягуєте з болота або витягують вас - майбутнє наповниться тривогою і страхом.

 
Відноситься до тем: