Сонник «Бійка»

Сонник Жовтого Імператора

Суд, самоубійствоПервоелементидерево, вода. Стихії - вітер, холод. Емоції - гнів, страх. Органи - жовчний міхур, нирки. Планети - Юпітер, Меркурій. Пояснення і тлумачення В протиріччя з природою внутрішній стан людини входить через змінили його психіку хворобливих процесів в організмі:

При порожнечі печінки (відсутність енергії) людині може снитися, що він б'ється, бере участь в судовому процесі, кінчає життя самогубством. Недостатність енергії нирок-відсутність волі до життя-зазвичай дає уві сні образ самогубства. Порожнеча жовчного міхура днем відчувається як нездатність контролювати власні вчинки (жовчний міхур відображає стан духу людини). Уві сні людина може брати участь у подіях, пов'язаних з відчуттям зупинки часу, що виражається в сновідческіх архетіпічес-ких образах (майбутнє зникає, розвиток припиняється) бійок і чуда, суду або відчуття смерті. Відсутність майбутнього загострює негативну пам'ять минулого і підсилює відчуття справжнього як двозначного. Важливий тільки даний момент і всі рішення, які будуть прийняті саме зараз. Пам'ять про минуле в цьому стані є основою для вчинків у сьогоденні, а для майбутнього вже немає часу. Самогубство у сні викликано відчуттям, що все припинилося, все зроблено і подальший розвиток вже не має сенсу. Пам'ять готується прийняти це рішення за відсутності відчуття майбутнього.

Бійка , суд, самогубство (це те ж, що бій і поєдинок, бій, вони не є результатом волі однієї людини) - не природне, а фізичний і психічний стан людини в крайніх формах протиставлення власного я світу природи і Космосу.

Сон можна тлумачити як несприятливий, який означає, що починається поступовий відхід від реальності. Несприятливі емоції вже перетворилися на хворобу, і вона, у свою чергу, визначає вчинки і ставлення до світу, тобто повний патологічний коло перетворень, здатний програмувати події сну в реальності, так як уявна тінь життя (марення, фантазія) давно підмінила реальне буття і. Необхідний терміновий порада лікаря і допомогу.

 
Відноситься до тем: