Тлумачення сну «Бджола»

Сонник Езопа

Ні для кого не є секретом, що бджола - уособлює працелюбність, моторність, клопітливість, старанність, ощадливість і економію. Адже невипадково про працелюбну людину в народі говорять «трудиться, як бджілка», а багато банків використовують образ бджоли в емблемі, як символ того, що в цей банк вигідний і вкладені в нього гроші не тільки збережуться, але й принесуть великі відсотки.

Можливо, образ бджоли виник в сновидінні - завдяки отложившимся у вашому підсвідомості народним виразами:

«Бджола божа угодниця» (ця народна мудрість говорить про те, що бджола приносить віск на свічки) або «Бджола жалить тільки грішника». Ці вирази свідчить про божественність цієї комахи, а тому надають йому ореол таємничості і духовності.

Викликаний у сні образ бджоли - може бути, також наслідком того, що в житті ви є дуже пильним людиною, яку не тільки важко провести, але який може з легкістю подолати всі перешкоди, які виникли на його шляху. Ви можете задати питання:

Яким чином людська пильність пов'язана з бджолою? А вся справа в тому, що по стародавньому повір'ю бджола є чи ні одним з усіх живучих на землі істот, яке ніколи не спить.

Якщо уві сні вас вжалила бджола - знак того, що ви дуже довірлива людина, а тому вас можна легко обдурити. Будьте пильні. Іноді такий сон говорить про те, що начальство буде невдоволено вашою роботою, і ви отримаєте догану або просто докір, але в будь-якому випадку, настрій після розмови з керівництвом буде зіпсовано.

Спостерігати уві сні за тим, як вкусить людину бджола вмирає - свідчення того, що незабаром вас чекає зустріч з дуже злим людиною, яка своєю злістю сам собі заподіює шкоду.

Бачити у сні бджолиний вулик - означає, що, завдяки своїй працьовитості і працьовитості своїх компаньйонів, ви досягнете в житті дуже багато чого:

Високого становища в суспільстві, великих матеріальних засобів і щастя в особистому житті.

Якщо ви просовує всередину бджолиного улея руку - в реальному житті вам слід економити, щоб відкласти трохи грошей на «чорний день».

Чути в сні дзижчання бджоли - означає, що, проявивши пильність, ви зможете впоратися навіть з самим важким справою. Можливо, такий сон говорить про те, що вам слід бути обережніше в спілкуванні з колегами по роботі.

Спостерігати уві сні за тим, як бджоли запилюють квіти - свідчення того, що, завдяки своїй ощадливості і економності, ви зумієте накопичити трохи грошей і придбати те, про що так давно мріяли.

Бачити у сні бджіл, жалячих ведмедя, за те, що він поліз у їх вулик за медом - передвістя того, що в реальному житті ви допоможете одному з близьких вам друзів зайняти більш високе службове становище, за що він буде вам дуже вдячний.

Бачити у сні рій бджіл - до серйозного вчинку, який змінить ставлення до вас інших людей. Можливо, такий сон обіцяє копіткий тривалий працю, який, втім, не буде вам в тягар.

Якщо вам приснилося, що на вас нападають бджоли - оточуючі люди будуть засуджувати вас скоєний вчинок.

Якщо ж бджоли пролітають повз, зовсім не помічаючи вас - навколишні будуть поважати вас за той вчинок, який ви зробите.

Якщо вам приснилася бджола, перелітають з квітки на квітку - це означає, що вас чекає приплив працездатності, натхнення і винахідливості, робота буде кипіти у вас в руках, і ви будете винагороджені увагою начальства і повагою колег.

Бачити бджолу, що летить у вулик - до домашніх клопотів, можливо, до зміни місця проживання.

Побачити сон, в якому бджола сидить на сотах з медом - знак того, що ваші заслуги на роботі будуть відзначені та заохочені матеріально.