Сонник «Бабуся»

Сучасний сонник

Якщо вам приснилася ваша померла бабуся, то незабаром ви зможете знайти пристань, в якій сховаєтеся від життєвих бур. Незаміжні влаштують свою сім'ю, заміжнім потрібно чекати в гості лелеку.

Якщо вона насправді ще жива, то бабуся сниться до її хвороби і навіть смерті.

Снилося, як ваша бабуся дає вам поради, - попереду зміни у вашому житті. Але тільки від ваших умінь лавірувати і викручуватися залежить позитивний чи негативний їх результат.

Якщо у сновидіннях бабуся лає вас як дитину, то, швидше за все, ваші подальші дії будуть непродуманими і ви пошкодуєте про них.

Крім цього, бабуся сниться до того, що з найскладніших ситуацій ви знайдете правильний вихід. Допоможе вам у цьому ваша мудрість. Стікають по обличчю бабусі сльозинки пророкують вам сімейні скандали, гірку образу.

Сниться, що ви самі є бабусею, - значить, вам потрібно чекати несподіванок. Ваші діти вимагають до себе уваги:

У них можуть виникнути проблеми зі здоров'ям.

Сни, в яких ви розмовляєте з власним дідусем, провіщають смерть близької вам людини, можливо, родича.

Якщо уві сні ви розмовляєте з померлим дідусем, то в реальності на вас обрушиться лавина проблем і нагальних справ, які цілком захоплять вашу увагу і час.

Якщо снилися в ролі дідуся ви самі собі, це застерігає вас від поспішних кроків на шляху до наміченої мети:

Почекайте, зірки розставлять все на свої місця. Може статися, що ви перебільшуєте складність виникаючих проблем, і для їх вирішення вам достатньо просто зробити в потрібному напрямку пару кроків.

Разом з вами сидить за столом дідусь сниться до того, що перед вами розстеляється довга життєва дорога.

Якщо снилося, що ви отримуєте від дідуся-небудь подарунок, то в реальному житті можете стати повноправним спадкоємцем великого стану, який дістанеться вам після його смерті.

 
Відноситься до тем: