Сонник «Автобус»

Сонник Цветкова

См. Чекати.

Бути в салоні стоїть автобуса - до зміни погоди. Відчувати дискомфорт в автобусі - погода не буде влаштовувати вас, впливаючи на ваші плани. Бігти за автобусом, чекати автобус - ви будете незадоволені погодними умовами тривалий час (посуха або дощі). Бути водієм автобуса - чоловік, що розділяє ваші інтереси. Їхати в автобусі - погода буде вас влаштовувати.

Автобус, як і автомобіль, є виключно чоловічим і фалічним символом, але на відміну від автомобіля він символізує ваші різні комплекси.

Якщо ви ведете могутній і красивий автобус, то ви страждаєте комплексом неповноцінності, який переходить в патологічну боязнь сексуальних контактів, викликаних в першу чергу недостатніми, з вашої точки зору, розмірами вашого члена і боязню опинитися не на висоті і смішним.

Їзда на мікроавтобусі символізує вашу надмірну заклопотаність розмірами вашого члена, який вам би хотілося збільшити будь-яким способом. Не захоплюйтеся!

Якщо ви ведете порожній автобус, то ви дуже обережні у виборі сексуальних контактів;

Якщо автобус переповнений, то ви схильні вступити в контакт з усіма зустрінутими жінками. Але в будь-якому випадку ви не отримуєте очікуваного насолоди і все більш запеклими свої.

Якщо ви опинилися пасажиром автобуса, то ви схильні заздрити сексуальним успіхам, реальним або вигаданим, інших людей, в першу чергу своїх приятелів.

Автобус є далеко не самим зручним засобом пересування. Дійсно, автобусні зупинки дуже тісні, але, тим не менш, вони являють собою те місце, де перетинаються шляхи людей з різних верств, суспільства. Поїздки в автобусах, як правило, тривалі, але, в той же час, вони дають можливість помилуватися містом та його околицями.

Якщо вам сниться, що ви їдете в автобусі, це означає, що з об'єктивних чи суб'єктивних причин ви не в змозі дозволити собі більш зручний вид транспорту. Але в автобусних поїздках є і своя принадність. Особливо це проявляється в автобусах далекого слідування, де виникає певна спільнота пасажирів. Подивіться, хто їде поруч з вами і як ви спілкуєтеся з цими людьми. Можливо, ви їдете в супроводі вірних друзів і вас об'єднують спільні інтереси. У такому випадку важливо знайти сполучну ланку між цими людьми і місцями, повз які ви проїжджаєте.

Символізує підпорядкування запрограмованої ситуації або спосіб життя, відповідний установкам материнської матриці *. Означає життя і рух в заздалегідь запрограмованому контексті.

* Материнська матриця - стрижневий стереотип, засвоєний у дитинстві і задає типологію комплексу.

Їхати в автобусі означає, що вам не вдасться домогтися успіху там, де Ви на нього розраховували.

Якщо автобус переповнений і Ви змушені стояти, то готуйтеся до конкуренції, щоб не бути витісненим з Вашого бізнесу.

Якщо вам приснилося, що Ви їдете не на тому автобусі, який Вам потрібен, то це означає, що по життю Ви вибрали неправильний шлях. Зупиніться і подумайте, чи все вірно у Вашому житті.