Тлумачення сну «Ангел»

Сонник Азара

Удача в справах.

Благополуччя;

Розмовлятисмерть друга.

Або ангел буквально, як персонаж сновидіння.

Благополуччя;

Розмовлятисмерть друга.

З білими крилами, або традиційного виду - до смутку, смерті близьких. Інший, який назвався ангелом - допомога, підтримка.

Ангел в сновидінні символізує ваш страх смерті.

Якщо в ангела перетворюється хтось із ваших близьких чи знайомих, то це символізує ваші страхи про їхнє здоров'я.

Ангел сниться до примноження почестей і багатства.

Бачити у сні летять ангелів - хороші новини.

Якщо ці сни часто відвідують Вас, - це поганий знак;

Остерігайтеся непродуманих слів.

Розмовляти з ним - близька смерть когось із родичів бачити його - познайомишся з гарною приятелькою.

Символізує чуже, непозітівное вплив, щось відмінне від людської природи. За багатьма аспектами не відповідає параметрами земної реальності. Символ не несе позитивності, не є функціональним для людини на цій планеті. Вказує на присутність чогось чужого, про що не знає сновидець. Є або ознакою впливу негативної психології, або дії монітора відхилення. Віра в помилкові припущення або переконання.

Якщо хто побачить уві сні наближених ангелів, як то - Джабраїла, Михайла, Ісрафіла і Азраїл в радості, задоволенні, в доброму стані і гарному, та людина досягне в справах релігії та в справах мирських високого місця і поважного сану, і врата знання і. І якщо бачить такий сон хворий, то отримає зцілення, а якщо він одержимий страхом або прикрістю, то абсолютно від них звільниться. А якщо хто-небудь побачить, що він бореться з одним з ангелів, особливо з Азраілом або Михайлом, це означає, що смерть його близька, т. слід йому покаятися в гріхах своїх і вдатися до Бога.

Якщо хто побачить у сні, що він літає з ангелами, то отримає в дарунок почесті і славу чудотворця, а під кінець долею його буде мученицька смерть за віру.

Якщо хто побачить, що в місті чи селі зібралося багато ангелів - в тому місці скоро помре що вчений або побожна людина, або ж якогось людини умертвлять насильницьким і жорстоким чином.

Якщо ж хто побачить, що ангели з усіх боків збираються в його житлі, то слід оберігати будинок від злодіїв.

Побачити у сні ангела - знак спокою і миру. Настануть часи, коли всі люди будуть жити щасливо.

Якщо вам приснилося, що ви - ангел, то такий сон означає, що один із близьких вам людей дуже сильно потребує вашої допомоги і ви в силах допомогти йому.

Якщо уві сні ангел кличе вас на небеса - сон попереджає про серйозну хворобу, яка загрожує вам або одному із ваших родичів.

Побачити в сні місто, в якому живуть ангели, - такий сон свідчить про те, що в майбутньому ваше життя яким-небудь чином стикнеться з державою з красивою назвою Тайвань ("Тайвань" в перекладі означає "місто ангелів"),.

Благополуччя.

Щастя, радість, душевну рівновагу.

Ангела бачити — добрі новини або пересторога перед нерозсудливим вчинком;

Чути його — недобре гадання;

Бути ним — для здорового - успіх, для хворого - терпіння. Розмовляти з ангелом - близька смерть когось із родичів;

Просто бачити його - познайомишся з красивою жінкою.

Ангел у сні - щастя, радість, душевну рівновагу.

Побачити у сні ангела - хороший знак. Вас чекають спокійні і дуже щасливі часи.

Побачити у сні ангела над головою когось із близьких вам людей - передвістя того, що скоро душа цією людини відійде в інший світ.

Якщо уві сні ви бачите ангела за спиною невідомого вам людини, то в не настільки віддаленому часу ви отримаєте несподівана звістка про смерть високопоставленого, благородного, відомого особисто вам людини.

Якщо вам приснилося, що ви - ангел, то такий сон означає, що вам слід замислитися про те, як ви витрачаєте доходи, які приносить ваша діяльність. Вам потрібно подумати про ближніх своїх і поділитися з ними своїм прибутком, бо ви можете позбутися свого багатства в одну мить.

Якщо уві сні ангел кличе вас на небеса, то такий сон попереджає вас про серйозну хворобу, яка загрожує вашому тілу. Зверніться до цілителям, вони допоможуть вам.

 
Відноситься до тем: