Тлумачення сну «Акваріум»

Сонник Лонго

Бачити у сні акваріум з плаваючими в ньому рибками, яких годуєте - вам належить тиждень, коли від вас буде потрібно багато терпіння, будьте готові до монотонної роботи. Можливо, вона в кінцевому підсумку і принесе вам успіх, але на початку така робота здасться вам нудною і нецікавою. Через це неодмінно потрібно пройти;

Поставтеся до такої праці як до випробування, яке принесе добрий результат.

Чистити акваріум і наливати в нього свіжу воду - хтось спробує завдати вам удар «нижче пояса», будьте обережні в пошуках підтримки, тому що недоброзичливці не дрімають.

Якщо ви послабити пильність і вам змінить інтуїція, недоброзичливець скористається нагодою завдати вам шкоди.

Спостерігати за тим, як хтось дивиться на ваш акваріум - означає, що вам найближчим часом чекає зустріч з людиною, про яку у вас склалося негативне враження. На даний момент ви можете бути більш об'єктивним і оцінювати чужі вчинки не так критично. Можливо, ви побачите цю людину в зовсім іншому світлі. По крайней мере, не відштовхуйте його в перший же момент.

Порожній акваріум — означає, що вам здається, що ви в претензії до вашим близьким:

Ви розраховуєте на сильну підтримку, а отримуєте лише чергові знаки уваги. Вам можна порадити лише одне - не будьте занадто чутливі до неприємностей, можливо, у вас зараз така смуга. Коли вона закінчиться, ви перестанете сприймати все так драматично.

Купувати в магазині великий, просторий акваріум - передвістя великих витрат, причому не завжди виправданих;

Варто було б вести себе розумніше і не смітити грошима, але вам протягом деякого часу буде неможливо це здійснити. Після такого «сплеску» в справах у вас настане затишшя.

Якщо вам приснилося, що ви купуєте невеликий, але затишний акваріум - сон передвіщає відмова від початої справи за розумними причин. Помітивши, що підприємство з самого початку не ладиться, відступіться від нього, інакше вас чекають важкі розчарування.

Розбити акваріум — до великої сварці з вашої вини. Прийміть сон як ознаку - будьте більш уважні до того, що ви говорите, інакше конфлікту не уникнути;

Спокійніше ставитеся до того, що говорять ваші близькі:

У серцях вони можуть сказати те, про що згодом сильно пошкодують. Будьте терпиміше до недоліків інших, інакше зіткнетеся з неприязню оточуючих.

Хтось із ваших знайомих або родичів розбирає акваріум - ви роздратовані браком часу, через це все валиться з рук, вам здається, що справи йдуть погано і налагодити їх немає ніякої можливості. Насправді потрібно тільки зосередитися на головному, відкинувши другорядне. Іноді це зробити вкрай важко. Проаналізуйте своє становище і визначте, що для вас зараз важливіше всього.

 
Відноситься до тем: